Ziņojums Nr. 8266

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.31 18:08
GPS koordinātes: 24.18097, 56.96402 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.08
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šie miskastes maisi šajā vietā stāv jau visu vasaru.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 7.septembrī Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši savai kompetencei, apsekoja nekustamā īpašuma Ūnijas ielā 71, Rīgā apkārtējo teritoriju, kur administratīvie pārkāpumi netika konstatēti.