Ziņojums Nr. 8259

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.08.30 15:08
GPS koordinātes: 24.4974, 56.51519 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.08.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Diemžēl neizglītoti cilvēki ir izmetuši veco šīferi Stelpes mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.