Ziņojums Nr. 8248

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.08.30 07:08
GPS koordinātes: 24.51346, 57.07251 +/- 4.6238m
Apstiprināts: 2020.08.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- AS "Latvijas valsts meži"