Ziņojums Nr. 8227

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.28 12:08
GPS koordinātes: 24.07095, 56.93976
Apstiprināts: 2020.08.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaimiņš dedzina laminātu kopīgajā pagalmā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.
Lūgums nekavējoties sazināties ar Rīgas pašvaldības policiju.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.