Ziņojums Nr. 8206

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.08.27 05:08
GPS koordinātes: 24.14633, 56.95386 +/- 5.9m
Apstiprināts: 2020.08.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.27
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā Jāņa Asara ielā 2a teritorijā līdzās dzīvojamam namam tiek darbināti skaļi rūpnieciski agregāti (26.08 un 27.08 no plkst.7.30 - divi). Tie rada troksni, ēkas Lienes ielā 9 vibrāciju, smaku. Objekts atrodas dzīvojamā zonā, teritorijā, kur nav atļauta nekāda rūpnieciskā darbība. Video par 26.08.2020 rītu, skats no dzīvokļa Lienes ielā 9 uz teritoriju J.Asara ielā 2a : vimeo.com/452089217

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde saņēma sūdzību par troksni un smakām no Jāņa asara ielas 2a, Rīgā. Ziņojumā tika norādīts, ka objektā tiek darbināta smagā darba tehnika. Pārvalde norskaidroja, ka Jāņa asara iela 2a, Rīgā atrodas tehniskās apbūves teritroija, kurā nav aizliegts darbināt smago darba tehnikas spēkratus.