Ziņojums Nr. 8187

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.25 13:08
GPS koordinātes: 24.07018, 56.92684 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.08.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.31
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie dzelzceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija pārbaudīja nekustamā īpašuma teritoriju gar Mārupīti, Rīgā un konstatēja pārkāpumu.