Ziņojums Nr. 8175

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.24 09:08
GPS koordinātes: 24.3094, 57.13358 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.08.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai šīs ir zilaļģes? Dzirnezers, Siguļi. Bildēts šodien

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts! Jā, attēlā ir novērojamas zilaļģes!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Carnikavas novada pašvaldībai.