Ziņojums Nr. 8147

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.22 13:08
GPS koordinātes: 27.63681, 56.37251 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

maisi samesti dīķī. izskatās, ka izdarīts nesen

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Pieteikums pārsūtīts Rēzeknes novada pašvaldībai.