Ziņojums Nr. 8146

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.22 13:08
GPS koordinātes: 27.63683, 56.37246 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu maisi samesti ūdenstilpnē/grāvī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Pieteikums pārsūtīts Rēzeknes novada pašvaldībai.