Ziņojums Nr. 8145

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.22 13:08
GPS koordinātes: 24.13177, 56.93456 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.08.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.28
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Laba atpūtas vieta pie Daugavas. Viss piemetās ar atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labrīt! Zemāk atbilde no Rīgas pilsētas pašvaldības.
Atbildot uz ziņojumu Nr.8145 darām zināmu, ka 26.08.2020. Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem pret atbildīgo personu uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.