Ziņojums Nr. 8125

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Nīcas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.21 07:08
GPS koordinātes: 20.97875, 56.38443
Apstiprināts: 2020.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bernātos pludmalē gar jūras malu brauc kvadracikls.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Nīcas novada pašvaldībai.