Ziņojums Nr. 8120

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.20 17:08
GPS koordinātes: 24.05692, 56.88058 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visas vasaras garumā vakaros, aptuveni pēc plkst. 20.00, dārziņu apkaimē tiek dedzināti materiāli, kas rada degušai plastmasai, gumijai līdzīgu smaku. Šīs darbības rezultātā visas apkaimes gaiss tiek piesārņots tā, ka nevar atvērt logus. Smaka mēdz saglabāties līdz pat rītam.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.