Ziņojums Nr. 8106

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rundāles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.18 13:08
GPS koordinātes: 23.92879, 56.37914
Apstiprināts: 2020.08.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas riepas u.c. būvniecības atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Rundāles novada pašvaldībai.