Ziņojums Nr. 8086

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.08.15 18:08
GPS koordinātes: 24.24975, 57.1194 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.08.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar stikliem un citiem atkritumiem piesārņots mežs!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- AS "Latvijas valsts meži"