Ziņojums Nr. 8079

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.08.15 08:08
GPS koordinātes: 24.13891, 56.96233
Apstiprināts: 2020.08.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.20
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mājas saimnieks un autoservisa darbinieki ( autoserviss atrodas pagalmā ) visu vasaru veic remontu pagraba telpās savas intresesēs. Sētā tā jau ir tikai daži zaļuma pleķi un tie paši jau visu vasaru ir aizgāzti ar būvniecības gružiem, kā arī savestas smilšu kaudzes un akmeņu kalns. Tā nedrīkst, tā tomēr ir koplietošanas teritorija, kura nu pamazām pārtop par citu cilvēku izgāztuvi. Kā arī teritorija tiek izmantota lai tajā izvietotu vecas neejošas mašīnas, kuras tur var pavadīt pat gadu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri