Ziņojums Nr. 8076

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.14 17:08
GPS koordinātes: 24.24544, 56.95942 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.08.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

piemēslots mežs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai