Ziņojums Nr. 8072

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.08.14 12:08
GPS koordinātes: 23.70136, 56.63027 +/- 19.000m
Apstiprināts: 2020.08.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.17
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tērvetes 85, Jelgava

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Zemgales RVP jau iepriekš ir veikusi minētās vietas apsekošanu un vides aizsardzības normatīvo aktu pārkāpumus SIA "Flora" darbībā nav konstatējusi - kurināšanai tiek izmantota sveķaina skuju koka koksne, kas var radīt arī tumšas krāsas dūmus.