Ziņojums Nr. 8056

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.08.12 18:08
GPS koordinātes: 22.54155, 57.06853
Apstiprināts: 2020.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka mājas īpašnieks ir izzāģējis kokus un sagāzis, atstājis tos Virbupē? Stendes tuvumā, Talsu novadā. Kā rīkoties šajā gadījumā?

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Talsu novada pašvaldībai.