Ziņojums Nr. 7947

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.08.03 06:08
GPS koordinātes: 24.1088, 57.05409 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.08.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā pilna bedre ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšana - SIA "Rīgas meži"