Ziņojums Nr. 7917

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.08.01 08:08
GPS koordinātes: 24.08629, 56.65183 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz meža celina izgāzta krava ar sadzīves atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.