Ziņojums Nr. 7915

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.08.01 05:08
GPS koordinātes: 24.11537, 56.90168 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.08.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.06
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi gar visu ceļu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien! Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk � Inspekcija) 03.08.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par nesakoptu nekustamā īpašuma teritoriju (atkritumi) Rīgā, bez adreses (dārzkopības kooperatīva �Celtnieks�� apkaimē). Informējam, ka Inspekcija jau 04.08.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 06.08.2020. tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).