Ziņojums Nr. 7914

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.08.01 05:08
GPS koordinātes: 24.11802, 56.89923 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.08.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.06
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi gar visu celļu (starp Krustkalniem un Ziepniekkalu)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 4.augustā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 2020.gada 6.augustā tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).