Ziņojums Nr. 7907

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.31 16:07
GPS koordinātes: 24.07829, 56.93682
Apstiprināts: 2020.07.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Adrese - Bāriņu iela 1a, Rīga. Atkritumu konteineri ir pārvietoti zaļajā zonā. Tie traucē gājējiem un iedzīvotāji, kas izmet atkritumus piegružo arī apkārtni. Tiek pārkāpti Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 34 un Nr.87!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai