Ziņojums Nr. 7905

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.31 16:07
GPS koordinātes: 24.11544, 57.04533 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.07.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

неубранная свалка покрышек в лесу с каждым месяцем только увеличивается

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"