Ziņojums Nr. 7902

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.07.30 10:07
GPS koordinātes: 24.6705, 56.3986 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.07.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti miskastes maisi ar Pet pudelēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.