Ziņojums Nr. 7901

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.29 18:07
GPS koordinātes: 24.15978, 56.89475
Apstiprināts: 2020.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.31
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piesārņota upe. Koagulants no “Rīgas ūdens”. Kad ar šo tiks galā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies. Ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Izvērtējot situāciju ir konstatēts, ka šajā upē ir lēna ūdenstece, ir notikusi ūdens tiplnes eitrofikācija un pastiprināta aļģu veidošanās, kā arī upes aizaugšana, kas nav videi bīstams.