Ziņojums Nr. 7897

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.29 11:07
GPS koordinātes: 24.08686, 56.95064 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.31
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemeslots

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu -precizējot atkritumu atrašanās vietu Balasta dambja 20 piegulošajā teritorijā. Inspekcija sazinājās ar atbildīgo personu.31.07.2020 veicot atkārtotu apsekošanu tika konstatēts, ka minētais pārkāpums ir novērsts.