Ziņojums Nr. 7895

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.29 09:07
GPS koordinātes: 23.99542, 56.96548 +/- 4.0037m
Apstiprināts: 2020.07.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šodien 29.07 staigājot pa Imantas lielo mežu atradu vietu, kur acīmredzot kāds ir ballējies un nebija spējīgs aiz sevis visu savākt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.