Ziņojums Nr. 7890

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.28 15:07
GPS koordinātes: 23.93034, 56.36234
Apstiprināts: 2020.07.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.05
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Azbesta šīfera izmantošana ceļa segumā diezgan lielā apmērā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

30.07. ir veikta minētās vietas apsekošana un kontatēts, ka uz servitūta ceļa, pašvaldības ceļa aizsargjoslā ir izbērts šiferis apmēram 6 kvadrātmetru platībā. Ir noskaidrota persona, kas minētās darbības ir veikusi un minētā persona ir apņēmusies šiferi savākt. Pārvalde veiks 06.08. atkārtotu minētās vietas apsekošanu, lai pārliecinātos par to, ka ir veikta atkritumu savākšana.