Ziņojums Nr. 7888

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.28 07:07
GPS koordinātes: 24.08248, 56.92216 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2020.07.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.06
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

bomžu midzenis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 30.jūlijā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu tika nosūtīti Satiksmes departamentam, kas veic pašvaldības valdījumā esošo ielu sakopšanas darbus -atkritumu savākšanu.