Ziņojums Nr. 7877

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.27 12:07
GPS koordinātes: 24.13812, 57.02243 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.07.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.31
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti smird! Dārgie inspektori, lūdzu, pārtrauciet pastāvīgu smaku šajā rajonā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

-Labdien, smaku emisijas avots ir identificēts. Valsts vides dienests pieprasīja Operatoram sniegt viedokli par traucējošu smaku.