Ziņojums Nr. 7873

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.26 19:07
GPS koordinātes: 24.22112, 56.92243 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.07.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.03
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

visa ceļa garumā mētājas nolietotas riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 31.jūlijā Rencēnu ielā tika veikta pārbaude, kā rezultātā tika sastādīts apskates protokols un atbildīgajām personām tika uzdots novērsts pārkāpumu.