Ziņojums Nr. 7871

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.26 17:07
GPS koordinātes: 24.09778, 56.89826 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.07.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.07
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nav sakārtots!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 27.jūlijā Rīgas domes Administratīvajā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja atkārtoti iesniegumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka minētais pārkāpums ir novērsts - atkritumi ir izvesti.