Ziņojums Nr. 7870

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.26 16:07
GPS koordinātes: 24.13537, 56.90546 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.07.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.05
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Arvien vairāk tiek mesti sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

30.07.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par nesakoptu nekustamā īpašuma teritoriju (atkritumi) Rīgā, bez adreses (Svilpes ielā blakus veloceliņam). Informējam, ka Inspekcija jau 30.07.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 03.08.2020. tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).