Ziņojums Nr. 7864

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.26 13:07
GPS koordinātes: 24.26145, 56.95918 +/- 10.185m
Apstiprināts: 2020.07.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

мусор в лесу за поселком Бикерниеку 160

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.