Ziņojums Nr. 7851

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.25 14:07
GPS koordinātes: 23.93582, 56.97051 +/- 10.5m
Apstiprināts: 2020.07.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.29
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens (Varnukroga 2104)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2101)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Sūdzība apstiprinājās. Tika konstatēta traucējoša smaka, kas izplatījās dzīvojamo māju rajonā no SIA "Rīgas Ūdens" dūņu laukiem. Atvestās dūņas tiek izbērtas dūņu uzglabāšanas laukumā Nr. 62. Dūņu laukums pa perimetru tiek apsmidzināts. Izplatās fekālijām raksturīgā smaka. Sastādīts smaku protokols. Turpmāk SIA "Rīgas Ūdens" tiks pieprasīts rīcības plāns smaku izplatīšanās samazināšanai un pilnīgai novēršanai.