Ziņojums Nr. 7847

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.24 13:07
GPS koordinātes: 23.6824, 56.92964 +/- 7.9998m
Apstiprināts: 2020.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Ventspils šosejas, aiz Spuņciema zīmes, parkinga

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.