Ziņojums Nr. 7844

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.24 09:07
GPS koordinātes: 24.13692, 57.02214 +/- 24.003m
Apstiprināts: 2020.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.29
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Spēcīgi jau vairākas dienas smird pēc naftas. Tagad ari.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Saņemto informāciju izskatīsim kopsakarā ar citām par šo vietu saņemtajām sūdzībām.