Ziņojums Nr. 7842

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.24 07:07
GPS koordinātes: 24.13742, 56.91773 +/- 4.8232m
Apstiprināts: 2020.07.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki! Lucavsalā, Kazas sēklī izmesti veci siltinājuma materiāli. Iepriekš par šo ziņoju, bet tagad no aktuālā vietas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, informācija saņemta.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.