Ziņojums Nr. 7837

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.23 13:07
GPS koordinātes: 24.67209, 57.03414 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Siguldas novada pašvaldībai