Ziņojums Nr. 7835

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.23 10:07
GPS koordinātes: 23.88817, 56.89013 +/- 4.2m
Apstiprināts: 2020.07.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.07
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

azbesta norakšana

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde veica pārbaudi "Peles" , Mārupes novadā, LV-2166, kur tika konsatēts, ka objektā tika veikti demontāžas darbi (tika nojaukts šūnis). Teritorijā tika uzglabāti azbesta atkritumi neatbilstoši vides normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
+
Pārvalde nosūtīja vēstules zemes īpašniekam un darbu veicējiem, lai sniegtu paskaidrojumu par veiktajām darbībām un par bīstamo atkritumu apsaimniekošanu, kā arī Mārupes novada būvvaldei, lai savas kompetences ietvaros veikt pārbaudi konkrētajā adresē.