Ziņojums Nr. 7831

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pļaviņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.22 15:07
GPS koordinātes: 25.85719, 56.68164 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds mežā ir izmetis tukšās taras maisus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Pļaviņu novada pašvaldībai