Ziņojums Nr. 7825

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.22 06:07
GPS koordinātes: 24.25529, 56.88679 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.07.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.13
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaudzīšu iela 53, Rumbula, Stopiņu nov. Stāvlaukums un ceļs izveidots no atkritumiem, būvgružiem un asfalta atgriezumiem. Teritorijā nenosakāmas tvertnes ar šķidrumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude,pārbaudes laikā nevarēja pārliecināties par atkritumu esamību. Teritorija iežogota. Tika nosūtīta vēstule zemes īpašniekam ar lūgumu nodrošināt teritorijas apsekošanu.
+
Lietas apstākļi tiek noskaidroti.