Ziņojums Nr. 7819

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.21 17:07
GPS koordinātes: 24.13952, 57.02602 +/- 4.7856m
Apstiprināts: 2020.07.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Spēcīga krāsas smaka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

21.07.2020 plkst.19:45 tika saņemta sūdzība par krāsu produktu smaku Mīlgrāvja iela 14, Rīgā. Pārbaudes laikā 21.07.2020. tika apsekot norādītā adrese un apkārtējās teritorijas. Pārbaužu laikā netika konstatētas traucējošas krāsu produktu smakas.