Ziņojums Nr. 7805

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.20 21:07
GPS koordinātes: 24.13804, 57.0224 +/- 16.002m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti stipra nepatīkama smaka, nāk no Termināla!!

Apstiprinātāja komentāri

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot pa tālruni +37126338800, lai būtu iespējams izskatīt radušos problēmu pēc iespējas ātrāk.