Ziņojums Nr. 7800

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.20 04:07
GPS koordinātes: 24.16546, 57.00185 +/- 5.0969m
Apstiprināts: 2020.07.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežaparks - piemēsloti krūmi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.