Ziņojums Nr. 78

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.06 15:05
GPS koordinātes: 24.01519, 56.88441 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.30
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka Mārupē top nolietoto riepu izgāztueve! :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Uzsākta administratīvā lietvedība pret īpašnieku, kurš pieļāvis atkritumu uzkrāšanos sava īpašuma teritorijā.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470