Ziņojums Nr. 7796

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.19 15:07
GPS koordinātes: 23.35929, 57.03738 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelikumīga cela izbūve izmantojot bīstamos atkritumus svešā īpašumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.