Ziņojums Nr. 7793

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.19 10:07
GPS koordinātes: 24.11395, 56.88495
Apstiprināts: 2020.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nekur nav info par šo vietu, ka kāds par viņu atbild vai plāno savākt. Ir plaša teritorija ar šo piesārņojumu/seno izgāztuvi. Jāsazinās noteikti ar Ķekavas novada domi, lai to noskaidrotu. Cerams palīdzēsiet ar šo, Vides Dienesta darbinieki. Paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.