Ziņojums Nr. 7791

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.19 10:07
GPS koordinātes: 24.11387, 56.88501
Apstiprināts: 2020.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baložu mežā ir sena izgāztuve, kas vēljoprojām nav savākta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.